karrier2

Miért jó nálunk dolgozni?

Cégünk „hitvallása” szerint az emberek alapozzák meg egy cég jövőjét, általuk kap bizalmat és stabilitást egy vállalat. Minden munkatárs munkája mellett, elhívatottsága is kell ahhoz, hogy egy vállalkozás sikeres legyen. Mi nem alkalmazottakat, hanem munkatársakat keresünk, olyan embereket, akik egy megbízható és lojális cégnél szeretnének dolgozni és ezért ők is tenni akarnak. Ha Ön is szeretne egy ilyen csapathoz tartozni, akkor jelentkezzen most hozzánk.

ASSZISZTENS / ADATRÖGZÍTŐ POZICIÓ

Főbb feladatok:

  • Adatrögzítés
  • Leltárkezelés
  • Beszerzés
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel);
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Józan életmód

Előny:

  • Műszaki termékek ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (napi 8 óra)
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Utazási támogatás
  • Egyéb juttatások (13-ik havi fizetés, céges nyaralás, egyéb rendezvények)

A munkavégzés helye:

  • 1139 Budapest, Hajdú u.42.

  • Fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével az info@bkunion.hu email címre vagy online a honlapunkon keresztül.

PROJEKT MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ POZICIÓ

  • Alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges dokumentáció összeállítása (Kivitelezési és Vállalkozói területre egyaránt)
  • Ajánlatadáshoz szükséges műszaki kérdések megválaszolása
  • Alternatív műszaki ajánlatok bekérése
  • Árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
  • Projektvezető munkájának támogatása
  • Költségvetés, árkalkuláció készítése
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése
  • Alvállalkozói és beszállítói ajánlatok beszerzése árkalkulációk készítése,
  • Alvállalkozókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny);
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel);
  • MS Office programok stabil, felhasználói szintű használata
  • Precíz, megbízható munkavégzés.

Előnyök:

  • Releváns munkakörben és/vagy építőiparban szerzett tapasztalat
  • TERC program ismerete

  • Versenyképes fizetés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér;
  • Munkavállaló-barát szervezet, kiváló munkahelyi körülmények.

+36 70 673 6339

Kérdése van?